OBSŁUGA BARMAŃSKA

Najlepsze imprezy, podobno, tworzą ludzie. My oczywiście zgadzamy się z tą dewizą, lecz szczęściu czasem trzeba dopomóc. Czasy, w których na weselach, przyjęciach czy imprezach firmowych jedyną formą serwowania alkoholu był 40.% płyn produkowany z polskich zbóż, dawno odeszły do lamusa. Szeroko pojęta "kultura picia alkoholu" w naszym kraju rozwija się w zawrotnym tempie. Teraz nie "czysta", a Moijto, Long Islad Ice Tea, Cosmopolitan czy Whisky Sour wyznaczają standardy imprez. Oczywiście żadne z wyżej wymienionych drinków nie jest nam obcy.

Profesjonalna obsługa barmańska wszelkich eventów, od kameralnych przyjęć, wesel, imprez firmowych czy urodzin oraz wielu, wielu innych, to zdecydowanie/bezapelacyjnie nasza mocna strona. Zapewniamy cale zaplecze barmańskie, począwszy od  szerokiego wachlarzu alkoholi(alkoholi z różnych stron świata), świeżych egzotycznych owoców od sprawdzonych dostawców, syropów, napojów po lód. Nasze koktajle podamy Twoim gościom w gustownym szkle, dobranym do rodzaju trunku. Eleganckie bary oraz profesjonalna obsługa naszych wykwalifikowanych barmanów sprawią, że przyjęcie będzie niezwykle udane, a goście zachwyceni. Indywidualnie skonstruowana karta cocktaili trafi w każdy, nawet najbardziej wyszukany gust. Podczas organizacji imprezy nie zapominamy o najmłodszych oraz osobach, które nie spożywają alkoholu. W naszej oferujemy znajduje się  również wiele cocktaili bezalkoholowych oraz świeżych lemoniad. Każdą imprezę traktujemy indywidualnie i bardzo wyjątkowo. Do każdej przygotowujemy się odrębnie.

Masz jakieś pomysły lub sugestie? Na pewno je uwzględnimy. Specjalnie dla ciebie możemy stworzyć wyjątkowe cocktaile oraz wydrukować karty menu. Oczekujesz czegoś więcej... płonących cocktaili, suchego lodu lub pokazu barmańskiego flair? Oczywiście i tym wymaganiom sprostamy. Na pewno nie zawiedziemy Państwa oczekiwań.