BARY ŚWIATA

Jak pisał amerykański satyryk pochodzenia szkockiego Mark Twain :

„Za dwadzieścia lat bardziej będziesz żałował tego czego nie zrobiłeś, niż tego co zrobiłeś. Więc odwiąż liny, opuść bezpieczną przystań. Złap w żagle pomyślne wiatry. Podróżuj. Śnij. Odkrywaj”

Do takiego podróżowania i odkrywania chcieliśmy zaprosić Państwa w związku z naszym nowym projektem. Kto z nas nie marzył o zwiedzaniu świata? Azja, Ameryka Północna i Południowa, Afryka oraz najskrytsze zakątki Europy. Serdecznie zapraszamy do odbycia takich podróży wspólnie z nami. Bary Świata to kolejna z naszych propozycji. Możemy odwiedzić zielone tereny Szkocji, malowniczą dolinę Tenessee czy też Kraj Kwitnącej Wiśni. W te wszystkie rejony mogą zabrać Państwa nasi barmani podczas wypraw po najdalszych i najznamienitszych krainach whisky. A może Meksyk i Tequila? Albo nie, Francja i przepiękna miejscowość Cognac w rejonie Charante? Proszę bardzo. Przygotowaliśmy niezwykle dopracowany w szczegółach program prezentacji na temat wszelkich alkoholów Świata. 

Od Whisky, przez Burbony, Tequile, Mezcal, Brendy, Rumy aż do likierów. Opowiemy Państwu o ich historii, krajach pochodzenia, procesach produkcji. Omówimy poszczególne rodzaje, a zwieńczeniem całego prezentacji będzie teasting. To doskonała atrakcja na eventy firmowe, bankiety czy tez spotkania biznesowe, ale także na każdą inna okoliczność. Zaczerpnij wiedzy od naszych fachowców i dowiedz się wielu ciekawych oraz niezwykłych rzeczy. Posmakuj Świata.