MOBILNE BARY KAWOWE

Napój, który niewątpliwie miał i nadal ma wpływ na dzieje świata.. Kawa. Jedni piją ją z mlekiem, w postaci pysznej caffe latte lub cappuccino z pięknymi wzorami. Inni czarną, w formie espresso,  americano, czy też kawę jednorodną, parzoną metodą przelewową. Powiedz nam jaką kawę lubisz, a my przygotujemy dla Ciebie filiżankę idealnego napoju.

Profesjonalni bariści to jedna z naszych flagowych propozycji.

Z pewnością zastanawialiście się w jak sposób zachęcić klientów na Wasze stoisko podczas konferencji, targów czy sympozjów. Mamy na to doskonałe rozwiązanie. Nie ma lepszego spotkania niż to przy pysznej kawie. W pełni wyposażone mobilne bary kawowe z ekspresami ciśnieniowymi w stylu industrialnym, młynkami oraz wszystkimi niezbędnymi akcesoriami, to coś co na chwile przeniesie Was do klimatycznej kawiarenki przepełnionej cudownym aromatem świeżo palonej kawy.

Kawa, której używamy jest specjalnie wyselekcjonowaną mieszanką ziaren z różnych zakątków świata. Przygotowywana i wypalana specjalnie dla nas. Dzięki temu nasza oferta staje się niepowtarzalna. Profesjonalni bariści nie tylko zaparzą idealną kawę, ale również opowiedzą o jej gatunkach, pochodzeniu, sposobach parzenia, a także pokażą sztukę Latte Art.

Nasza oferta to nie tylko wspaniała kawa. Możemy zaproponować również personalizowane gadżety tj. logo Państwa firmy na kubkach lub fartuchach baristów. Umożliwiamy również  wyposażenie stoisk w ekrany led, na których mogą zostać wyświetlona prezentacja Państwa firmy(przygotowane przez Panstwa prezentacje).

Kawa niemal nieodłącznie kojarzy się ze słodkościami, dlatego jako mały poczęstunek dla Waszych gości, proponujemy ciastka owsiane, muffiny (również z logo) oraz torty z możliwością nadruku. Współpracujemy z najlepszymi polskimi cukierniami, w związku z tym produkty, które oferujemy są najwyższej jakości.

Mimo iż kaw robimy setki, a nawet tysiące, do każdej przykładamy taką samą wagę. Zawsze staramy się sprostać wszystkim wymaganiom Klientów, dlatego jeśli jest coś co moglibyśmy zrobić dla Państwa, z przyjemnością wysłuchamy wszelkich uwag oraz sugestii.

Nasza oferta jest niezwykle elastyczna, jeśli podejrzewacie że ktoś z Waszych Gości jest uczulony na laktozę, oczywiście nie możemy mu odmówić pysznej kawy. Zapewnimy mleko bez laktozy, sojowe, ryżowe, a wszystko po to by Goście czuli dbałość i zaangażowanie naszej obsługi.